Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na wynajem Krzeszyce - Oferty wynajmu budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski(Krzeszyce + 22 km)

2 400 zł75 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa 75 mkw położona w strefie przemysłowej Gorzowa przy głównej drodze. Obiekt w dobrym standardzie. Możliwość wynajęcia pow. biurowych, socjalnych. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Kolejowa

Ośno Lubuskie(Krzeszyce + 19 km)

25 000 zł3 298 m² 7,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:12 356 m²

Ośno Lubuskie ul. Kolejowa hale i magazyny do wynajęcia. 1. budynek murowany biurowo-magazynowy 1301 m2 2. budynek murowany magazynowy 942 m2 3. budynek murowany biurowo-magazynowy (podwójna hala) 496.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Gorzów Wielkopolski

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski(Krzeszyce + 22 km)

3 200 zł239 m² 13,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:250 m²

Hala z dostępnym placem manewrowym dla tirów, wysokość 6m, wjazd dla busów 3,5m. Dwie bramy wjazdowe. Hala wybudowana z płyty z warstwą izolacyjną, brak ogrzewania Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Bielaka

Witnica(Krzeszyce + 14 km)

28 746 zł1 597 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 211 m²

Na wynajem hala oznaczona w niniejszej ofercie numerem 1 - dostępna od marca Nieruchomość zlokalizowana w zachodniej Polsce i jest oddalona 20 km od granicy polsko-niemieckiej, oraz około.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski(Krzeszyce + 22 km)

8 000 zł450 m² 17,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferujemy do wynajęcia magazyny w Gorzowie Wlkp. o pow. 450m2 w cenie 8.000 zł netto + media Kaucja jednomiesięczna. Wysokość pomieszczeń 6.5m, duza otwarta powierzchnia. PO szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana Maszewo

Maszewo(Krzeszyce + 21 km)

10 500 zł450 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnej hali magazynowo-produkcyjnej o powierzchni 450 m , położonej na działce o powierzchni 1 200 m . Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski(Krzeszyce + 22 km)

10 000 zł244 m² 40,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Przedmiotem sprzedaży jest obiekt znajdujący się przy jednej z głównych w Śródmieściu. Obiekt dwukondygnacyjny o łącznej powierzchni użytkowej 244 m2: - parter o pow. 99 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski(Krzeszyce + 22 km)

12 000 zł560 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowa o pow. 550mkw; 3 rampy; brama (wys 3,15; szer 5,40). Betonowa posadzka. Plac manewrowy betonowy. Obiekt monitorowany. Możliwość wynajęcia biura.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski(Krzeszyce + 22 km)

28 000 zł1 800 m² 15,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa o pow. 1800 mkw w Gorzowie Wlkp. Dwa doki wyładowcze ,dodatkowa brama wjazdowa, utwardzony plac. Dostępne zaplecze biurowe. Teren ogrodzony. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec klimatyzowany Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski(Krzeszyce + 22 km)

14 400 zł720 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, w przemysłowej części miasta z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Krzeszyce

Krzeszyce,lubuskie

3 900 zł752 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy Państwu do wynajęcia budynek produkcyjno - biurowo - handlowy o powierzchni całkowitej 752.6 m.kw położony w gminie Krzeszyce w odległości 20km od centrum Gorzowa Wlkp. Budynek.